MŪSU BIZNESS IR BALSTĪTS UZ ILGTERMIŅA ATTIECĪBĀM

Mums ir svarīgi, lai saziņa un sadarbība ar mūsu sadarbības partneriem būtu abām pusēm skaidri saprotama.

Mēs uzskatām, ka distribūcijas bizness ir pareiza un savstarpēji izdevīga sadarbība starp galvenajiem elementiem: piegādātājs un distributors, distributors un mazumtirgotājs, distributors un zīmols, zīmols un patērētājs.

Mēs ticam, ka mēs zinām, kā veidot šīs attiecības un saglabāt līdzsvaru starp kopējām interesēm, kas nodrošina ilgstošu veiksmīgu sadarbību.

CCF BALTIJA APTVER VISDAŽĀDĀKOS IZPLATĪŠANAS KANĀLUS BALTIJĀ:

CCF Baltija ir gan kafijas, gan bezalkoholisko dzērienu licences, kā arī 2500 m2 noliktava, kas atrodas Rīgā, no kuras mēs piegādājam lielāko daļu mūsu pasūtījumu. Mēs sadarbojamies ar lielajiem klientiem, vairumtirgotājiem, mazajiem ķēdes veikaliem un beznodokļu zonu piegādātājiem un katram no viņiem cenšamies piedāvāt vispiemērotāko un izdevīgāko risinājumu.


UZŅĒMUMA VĒSTURE

Darbojoties no 2008. gada, mēs esam nokomplektējuši profesionālu cilvēku komandu ar plašu pieredzi iepirkumos, loģistikas organizēšanā, klientu apkalpošanā, lai piedāvātu vislabāko risinājumu un cenu katram klientam.

PĀRDOŠANA UN MĀRKETINGS

Mūsu pārdošanas pārstāvji katru dienu apmeklē un pieņem pasūtījumus no jebkura formāta mazumtirdzniecības vietām savos rajonos. 

Brendu vadītāji pārstāv zīmolus un ved sarunas par sortimentu, cenām un risina citus jautājumus ar nacionālajām un reģionālajām mazumtirdzniecības ķēdēm.


SADARBĪBA AR CCF BALTIJA FMCG PREČU TIRDZNIECĪBĀ

CCF Baltija ir vairumtirdzniecības un distribūcijas uzņēmums, kas atrodas Rīgā, Latvijā un galvenokārt koncentrē savu darbību uz Baltijas valstīm. Mēs strādājam ar pazīstamākajiem pārtikas preču, personīgās higiēnas, mājsaimniecības piederumu, dzērienu un saldumu ražotājiem un FMCG zīmoliem. Korekta un abpusēji izdevīga sadarbība starp piegādātāju, izplatītāju, mazumtirgotāju, zīmolu un patērētājiem.

CCF BALTIJA SERVISS

Mūsu bizness ir kalpot saviem klientiem. Mēs to sasniedzam, nodrošinot viss augstākās klases pakalpojumus visos sadarbības līmeņos. Bet, lai paveiktu šo uzdevumu, ir vajadzīga pareizā pieeja. No vadības līdz noliktavai katrs darbinieks strādā, lai izpildītu mūsu klientam doto solījumu: lielisku servisu.


MŪSU PARTNERATTIECĪBAS

Veiksmīgām partnerattiecībām ir nepieciešama uzticība, pārredzamība un izpratne par darbu. Koncentrējoties uz šīm vērtībām, mēs varam veidot veiksmīgas ilgtermiņa partnerattiecības ar klientiem. Klienti strādā ar mums daudzu iemeslu dēļ, bet vissvarīgākais ir tas, ka mēs esam daudz vairāk nekā tikai distribūtors: mēs esam sadarbības partneris.

Mēs izmantojam mūsu zināšanas un pieredzi, lai piedāvātu praktiskus risinājumus klientu ikdienas problēmām, vienlaikus stratēģiski plānojot attīstību nākotnē. Lai veicinātu biznesa izaugsmi, mēs labprāt pieņemam izaicinājumus un veicam nestandarta uzdevumus, kas nav mūsu pamatdarbība, bet šis ilgtermiņa redzējums dod priekšrocības mūsu klientiem un piegādātājiem, un sniedz mums lielāku izpratni par jautājumiem, kas veido tirgu.

MAZUMTIRDZNIECĪBA

Mēs veiksmīgi darbojamies un apkalpojam mazumtirdzniecības vietas visā Baltijā. Kas ir orientētas uz dažādām galapatērētāju grupām un katram ir īpašas prasības. Viena no pamatvērtībām ir mūsu integrētā piegādes ķēde, kas ļauj mūsu B2B darbībām stiprināt mazumtirdzniecības darbības, savukārt mūsu mazumtirdzniecības darbības pastiprina B2B darbību. Šī abpusēji izdevīgā situācija nodrošina, ka mēs varam nodrošināt klientus ar pareiziem risinājumiem lai kādi tie arī būtu.